2021. május 21-én a 3.a osztály Mészáros Csaba édesanyja, Dr. Virág Marianna által készített anyag jóvoltából megismerkedett a gyógyszerész szakma szépségeivel, nehézségeivel. rejtelmeivel.

Az osztály tanulói betekintést nyertek a gyógyszerészet történetébe, a patikákból származó érdekességekkel szembesültek, valamint információt kaptak arról, mi kell ahhoz, hogy valakiből gyógyszerész lehessen. A ppt bemutatta a különféle gyógyszerészet (ipari, kórházi, klinikai) jellemzőit, tudnivalóit, érdekességeit. Mi a feladata az orvos-és patikalátogatóknak? Erre is választ kaptak a gyerekek. A személyes előadást, jelenlétet nem lehet pótolni, de így is sok információval, érdekességgel gyarapodtak tanulóink. Lehet, hogy valakit ez a bemutató fog inspirálni, és később ezt a szakmát választja.

Köszönjük szépen!smiley