Véget ért iskolánkban az idei első, minden felsős osztályt érintő labdarúgó házibajnokságunk.

Újabb aranyéremmel tértek haza a kis kosarasok a DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium Tornacsarnokából. Az Árpád Vezér U10 Kis Jaguárok fényes győzelmet arattak mindkét csapat ellen.

Arrow
Arrow
Slider

Gratulálunk a bajnokoknak!smiley

Edző: Czeglédi-Éles Zsuzsa

Az U10 Kosárlabda Jamboree 2. fordulóját is győzelemmel zárták a kis kosarasok. Nagyon ügyesen játszottak!

A felsős osztályokban is megrendezésre került az iskola nevét viselő, hagyománynak számító Árpád Kupa. Itt az évfolyamok versenyeztek egymással. A 8 tagból álló csapatokban minden osztályból 1-1 fiú és lány képviseltette magát. A versenyzők három versenyszámban mérettették meg magukat: egy statikus erőelem, medicinlabda dobás és célbadobás volt a feladat. Az elért pontszámok összesítése után alakult ki a végső sorrend.

Gratulálunk minden évfolyamnak, minden résztvevőnek!smiley

Iskolánkban idén ősszel is megrendezésre került a kerékpáros háziversenyünk. Közel 50 alsós tanuló nevezett az ügyességi és gyorsasági elemekkel tarkított megmérettetésre. A résztvevők élvezettel teljesítették a pályát, melyhez nagyban hozzájárult a népes szurkolótábor biztatása is. Harmadik és negyedik évfolyamon külön díjaztuk a legjobbakat.

Gratulálunk minden versenyző diáknak! smiley

Iskolánk ebben az évben is részt vesz az országos Dobd a kosárba! című programban. A Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola Tornatermében játékos sorversenyen, dobóversenyen mérte össze tudását 6 debreceni iskola csapata.

A Cívis KK U10-es Kosárlabda Jamboree első fordulóján iskolánk csapata két hatalmas győzelmet aratott. A DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium Tornacsarnokában küzdöttek vasárnap a legkisebbek.

Gratulálunk a Kis Jaguároknak!

Iskolánk ebben az évben csatlakozott a Mozdulj Debrecen! Iskolaprogramhoz. 35 tanuló heti két alkalommal vesz részt a mozgásfejlesztő foglalkozásokon. Az UNICEF gyógytornásza is tartott egy 30 perces gerinctornát a gyerekeknek.

Nagyon tetszett nekik! smiley

Sportkoordinátor: Czeglédi-Éles Zsuzsa

Második alkalommal került megrendezésre a kosárlabdatorna a Szent Efrém Tornacsarnokban, mellyel fiatalon elhunyt kollégánkra, barátunkra emlékezünk.

A tornateremben rendeztük az Árpád Kupa atlétikai versenyt a 3. 4. évfolyam tanulóinak.

6 pályán versenyeztek a gyerekek, volt akadálypálya,  medicin, -kislabda, -kosárlabdadobás, kötélhajtás, távolugrás.

Ügyesen, lelkesen küzdöttek a versenyzők, gratulálunk minden csapatnak!

Szombaton délelőtt iskolánk tanulói a Wizz Air futáson versenyeztek a Debrecen Nemzetközi Repülőtéren. A 2,5km-es távon Berta Zoé a 11. helyen ért célba. A légikísérők szurkolása nem volt hiába való Izsai Líviának, aki a 4. helyen futott át a célvonalon.

Gratulálunk és büszkék vagyunk tanulóinkra!