Tisztelt Szülők!

Figyelmükben ajánljuk, hogy Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata a tavaszi szünet idejére- 2024. március 28 -2024. április 5. között- biztosítja a debreceni lakóhelyű általános iskolás tanulók számára a felügyeletet a Debreceni Dózsa György Általános Iskolában (4027 Debrecen, Dózsa György u. 2.).

A szülők a felügyeletre vonatkozó kérelmüket a www.debrecenicsaladsegito.hu weboldalon a „szünidei gyermekfelügyelet” menüpont alatt tudják rögzíteni 2024. március 4 és 2024. március 11. között.

A  6-14 év közötti tanulók ingyenes utazásához kapcsolódó, a Junior Debrecen Városkártya igénylésére szolgáló regisztrációs felület már elérhető a https://regjunior.debrecen.hu/ui/#/registration  oldalon keresztül.
Előfordulhat, hogy a Junior Debrecen Városkártya regisztrációja során problémába ütköznek a szülők, gondviselők. Az alábbi youtube linken megtekinthető rövid tájékoztató film hasznos információkkal is szolgál a regisztráció menetéhez, legfőképpen a kártyához szükséges fotó feltöltéséhez (alacsony felbontású, homogén hátterű fotó).

Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata a debreceni lakóhelyű általános iskolás gyermekek téli szünidei felügyeletét Debrecen Megyei Jogú Város Család- és Gyermekjóléti Központja szervezésében 2023. december 22-tól 2024. január 5-ig biztosítja a Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában (4031 Debrecen, Angyalföld tér 4.).

A téli szünidei gyermekfelügyelet rendelkezésre áll az egyházi és civil szervezetek által fenntartott általános iskolák — debreceni lakóhellyel rendelkező — tanulói számára is.

A szülők a kérelmeket a www.debrecenicsaladsegito.hu weboldalon, a szünidei gyermekfelügyelet menüpontban tudják benyújtani 2023. december 4. 800 óra és december 11. 12:00 óra között.

Tisztelt Szülők!

Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata a debreceni lakóhelyű általános iskolás gyermekek őszi szünidei felügyeletét Debrecen Megyei Jogú Város Család- és Gyermekjóléti Központja szervezésében 2023. október 30-tól 2023. november 03-ig biztosítja a Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában (4031 Debrecen, Angyalföld tér 4.).

Az őszi szünidei gyermekfelügyelet rendelkezésre áll az egyházi és civil szervezetek által fenntartott általános iskolák — debreceni lakóhellyel rendelkező — tanulói számára is.

A szülők a kérelmeket a www.debrecenicsaladsegito.hu weboldalon, a szünidei gyermekfelügyelet menüpontban tudják benyújtani 2023. október 09. 800 óra és október 16. 1200 között.

Tisztelettel: Komolay Szabolcs igazgató

Kedves 1. osztályosok!

Szeretettel várunk benneteket a Levelibéka táborban 2023. augusztus 28-29-én  9 órától 12 óráig.

Gyülekező a kisudvaron.

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

Tanévnyitó ünnepségünket 2023.09.01-én 8 órától tartjuk.

Helyszín: Nagyudvar (rossz idő esetén tornaterem)

Megjelenés ünneplőben.

Tanévnyitó után kezdődnek a tanítási órák.

Az idei esztendőben Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata a debreceni lakóhellyel rendelkező általános iskolai tanulók számára 2023. július 03. napja és 2023. augusztus 18. napja között biztosítja a nyári szünidei gyermekfelügyeletet. A gyermekfelügyelet helyszíne a Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4031 Debrecen, Angyalföld tér 4.).

Jelentkezni a www.debrecenicsaladsegito.hu oldalon benyújtott kérelem útján lehet, melyet a szülők a Szünidei gyermekfelügyelet menüpontban érhetnek el a 2023. május 22. – 2021. június 04. közötti időszakban.

A 2023.04.12-i tanítás nélküli munkanap áthelyezésre került 2023.04.14-re Városi verseny szervezése miatt.

Megértésüket Köszönjük!