TISZTELT SZÜLŐ / TÖRVÉNYES KÉPVISELŐ!

Köszönjük, hogy tanköteles korba lépett gyermekük iskolaválasztásánál az iskolákban korábban leadott előzetes jelentkezési szándékával a Debreceni Tankerületi Központ intézményét tisztelte meg. A következőkben néhány fontos tudnivalóról tájékoztatjuk Önt a 2024/2025. tanítási évre történő általános iskolai jelentkezés/beiratkozás vonatkozásában:

Kedves Szülők!

Iskolánk körzetének utcajegyzéke ITT található

Tisztelt leendő elsős Szülők!

A 2024/2025-ös tanév általános iskolai jelentkezéssel kapcsolatos részletes információkról az alábbiakban olvashatnak:

TÁJÉKOZTATÓ LEVÉL Klikk ide

JELENTKEZÉSI LAP és ADATKEZELÉSI HOZZÁJÁRULÓ NYILATKOZAT a 2024/2025-ös tanévre ITT tölthető le

A JELENTKEZÉSI LAPOK BEKÜLDÉSÉNEK HATÁRIDEJE: 2024. február 20. (kedd)

A JELENTKEZÉSI LAPOKAT ALÁÍRVA AZ ALÁBBI E-MAIL CÍMRE KÉRJÜK BEKÜLDENI: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Amennyiben a szülőnek/törvényes képviselőnek online módon nincs lehetősége továbbítani a dokumentumokat, postai úton küldhetik meg iskolánk címére: Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola 4032 Debrecen, Böszörményi út 150-152.

A Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola beiratkozási körzeteihez tartozó utcajegyzék tervezet itt található.

Kedves Szülők!

A Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola novemberben két alkalommal tart nyílt napot leendő elsős szülőknek:

2023.11.13-án 16:45-től a Görgey Óvoda és a Liget Ovi érdeklődői számára.

2023.11.17-én 16:45-től a város többi óvodája számára.

Előzetes regisztráció nincs!

Tisztelt Leendő Elsős Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2024/2025-ös tanévben az osztályfőnökök a következő pedagógusok lesznek:

Nagyné Puskás Andrea     Kulcsár Gyöngyi     Csigéné Lukács Judit Juliánna

Tisztelt Szülők!
Kedves Gyerekek!
Szerettetel ajánljuk figyelmükbe az iskolánkról készült bemutatkozó videót és prospektust.