Tisztelt Szülők!

Digitális oktatás: A tananyagot a KRÉTA rendszerben az órarendben az adott órát megnyitva, a házi feladat „fül” alatt kapják minden nap a gyerekek.

A KRÉTÁ-ba történő belépés az iskola honlapján keresztül, az arpadvezer.sulinet.hu e-napló menüjéből, valamint a klik031089001.e-kreta.hu-n érhető el. Tanulói belépés: felhasználónév: a tanuló oktatási azonosítója; jelszó: a tanuló születési ideje kötőjellel elválasztva (pl. 2000-01-01). Gondviselői belépés: a korábban a KRÉTA-rendszer által kiküldött e-mailben létrehozott jelszóval és felhasználónévvel. Amennyiben bármilyen probléma adódna a belépéssel, kérjük írjon az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre.