Az idei tanévhez kötődő „Hazafias és Honvédelmi Nevelés Program” befejezéseként lehetőség nyílt felsős diákjaink számára, hogy május 31-én a Kossuth Laktanya Sportpályáján a program lezárásaként különböző bemutatókon és sportversenyeken mérjék össze magukat más iskola diákjaival.

A közösen eltöltött délelőtt versenyszámai között szerepelt a 400 méteres síkfutás, illetve 1600 méteres váltófutás gumikarabéllyal, tájékozódási futás, akadálypálya, illetve lézeres kispuska lövészet.

Tanulóink elszántan vetették bele magukat a küzdelmekbe, melynek eredménye képpen Erdélyi Szabolcs 7. osztályos tanulónk egy egyéni díjat is elhozott: nem volt nála jobb a kispuska lövészetben ezen a napon.

A versenyek végeztével egy középkori harci bemutatót tekintettünk meg. A gyerekek jól érezték magukat, élvezték a nem mindennapi versenyszámokat.

Gratulálunk minden résztvevőnek!