Nagy Veronika

8:00 – 13:00

11:00 – 14:00

Tisztelt Szülők!

A KRÉTA rendszerbe való belépési problémákkal a rendszergazdához szíveskedjenek fordulni, a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen.

Köszönjük együttműködésüket!

Tanévnyitó ünnepség

Tisztelt Szülők!

Digitális oktatás: A tananyagot a KRÉTA rendszerben az órarendben az adott órát megnyitva, a házi feladat „fül” alatt kapják minden nap a gyerekek.

Tisztelt Szülők!

A KRÉTA E-napló/E-ellenőrző rendszer e-mailben értesítette önöket a gondviselői jogosultság hozzáféréséről.

Kérjük azokat a Szülőket, akik nem kaptak e-mailt, hogy iskolánk KRÉTA E-napló/E-ellenőrző felületén a Gondviselői hozzáférés igénylése menüpontban lévő űrlapot kitölteni, és a hozzáférést megigényelni szíveskedjenek. Ezt követően további belépéshez szükséges információkat az Önök által megadott e-mail címre küldi a KRÉTA rendszer (az első e-mailben egy linken keresztül tudják megadni a belépéshez szükséges jelszavukat, majd a második e-mailben megkapják a belépési azonosítójukat).

Tisztelt Szülők!

2019. március 1-jétől a KRÉTA E-napló/E-ellenőrző rendszerben e-ügyintézési lehetőség nyílik meg minden köznevelési intézmény számára.

Debreceni Tankerületi Központ
Székhely: 4026 Debrecen, Kálvin tér 11.
Levelezési Cím: 4026 Debrecen, Kálvin tér 11.
Telefon: +36 52 550 205
Honlap: http://kk.gov.hu/debrecen